Bayi Başvurusu
Arçelik DGK 20 HK LCD Kombi Arıza KodlarıArçelik Arıza Kodları

Arçelik DGK 20 HK LCD Kombi E10 Arıza Kodu

Arçelik DGK 20 HK LCD Hata Kodları

Sayfamızda belirtilen bilgiler Arçelik DGK 20 HK LCD Arıza Kodları bilgileridir.

Arçelik DGK 20 HK LCD Kombi E10 Arıza Kodu

Arçelik DGK 20 HK LCD Kombi E10 Arıza Kodu

E10 arızası Su basıncı düşük durumda.

Kombi tesisatındaki su basıncının azaldığını belirten uyarı kodudur. Bu sorunla karşılaştığınız zaman basınç göstergesini kontrol edebilirsiniz. 1 bar altını gösteriyor olmalıdır. Yani cihazın basıncı düşüktür ve basıncın yükselmesi gerekir. Kombi altındaki monteli şekilde olan doldurma musluğunu sola çevirmeli ve basıncı 1,5 değerine kadar çıkarmalısınız. Basıncı yükselttiğiniz an sorun düzelecektir. Doldurma musluğunu da mutlaka kapatmalısınız. İşlem sonrası arızada düzelme olmaz ise kalorifer düğmesini RESET yazan bölüme çevirin ve birkaç saniye kadar bekleyin. Arıza düzelmezse eğer, sorun sıklıkla meydana gelirse, su basma işlemini yapamadıysanız bu gibi durumlarda servisi çağırabilir ve yardım alabilirsiniz.-.

Arçelik DGK 20 HK LCD Kombi E10 Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için Arçelik servisinden yardım da alabilirsiniz.

Arçelik DGK 20 HK LCD Kombi E10 Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 0 888 arçelik çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Arçelik DGK 20 HK LCD Kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Arçelik kombi E10 arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 0 888 nolu telefon numarasını arayarak arçelik kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 4.65 ( 1 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu