Bayi Başvurusu
Arçelik DGK 20 HK LCD Kombi Arıza KodlarıArçelik Arıza Kodları

Arçelik DGK 20 HK LCD Kombi E26 Arıza Kodu

Arçelik DGK 20 HK LCD Hata Kodları

Sayfamızda belirtilen bilgiler Arçelik DGK 20 HK LCD Arıza Kodları bilgileridir.

Arçelik DGK 20 HK LCD Kombi E26 Arıza Kodu

Arçelik DGK 20 HK LCD Kombi E26 Arıza Kodu

E26 arızası Aşırı ısınma problemi.

Kombi içindeki su sıcaklığının yükseldiğini ve bu sebeple cihazın emniyete alındığını anlatır. Bu gibi durumlarda önce kalorifer vanaları ile birlikte kombi altındaki tesisat vanaları kontrol edilmelidir. Vanalar kapalı şekilde ise açılması gerekir. Vanaları kontrol edin kapalı ise mutlaka açın. Daha sonrasında kalorifer düğmesini RESET yazan bölüme getirerek kombiye reset atın. Resetleme ve yapılan kontrollerden sonra sorunun düzelmediği durumlarda; ana eşanjörde, üç yollu vanada, devir daim motorunda sorun olabilmektedir. Ayrıca tesisatta tıkanma olması veya filtrenin tıkalı olması durumlarında da bu sorun yaşanabilir. Arıza ancak yerinde görülerek teşhis edilebilir ve onarılabilir. Bu yüzden önerimiz uzman desteği almanızdır.

Arçelik DGK 20 HK LCD Kombi E26 Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için Arçelik servisinden yardım da alabilirsiniz.

Arçelik DGK 20 HK LCD Kombi E26 Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 0 888 arçelik çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Arçelik DGK 20 HK LCD Kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Arçelik kombi E26 arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 0 888 nolu telefon numarasını arayarak arçelik kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 4.96 ( 7 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu