Bayi Başvurusu
Arçelik DGK 20 HR Kombi Arıza KodlarıArçelik Arıza Kodları

Arçelik DGK 20 HR Kombi E02 Arıza Kodu

Arçelik DGK 20 HR Hata Kodları

Sayfamızda belirtilen bilgiler Arçelik DGK 20 HR Arıza Kodları bilgileridir.

Arçelik DGK 20 HR Kombi E02 Arıza Kodu

Arçelik DGK 20 HR Kombi E02 Arıza Kodu

E02 arızası Aşırı ısınma emniyet termostat sorunu.

Su sıcaklığının aşırı derecede yükselmesi ve ntc sensörlerin devreye girmemesi halinde bu sorun yaşanır. Cihaz bu durumda kendini emniyete alır. Bu gibi arıza durumlarında cihaz önce R konumlu düğmeye basılı tutularak resetlenmelidir. Resetleme işleminden sonra sorun düzelmezse eğer cihaz kış modunda ise; kaloriferlerin yanında bulunan vanalar ve cihaz altında bulunan tesisat vanaları kontrol edilmelidir. Vanalar kapalı şekilde ise açık konuma getirilmelidir. Vanalar açık vaziyette, resetleme sonrasında da sorunda düzelme olmaz ise; ana eşanjör, üç yollu vana veya devir daim motorunda sorun olabilir. Kalorifer filtresinin tıkanması ya da tesisatta tıkanma olması halinde de bu sorun yaşanabilir. Bu gibi durumlarda uzman yardımı almak gerekir. Cihaza kendi çabalarınızla müdahalede bulunmamalısınız.

Arçelik DGK 20 HR Kombi E02 Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için Arçelik servisinden yardım da alabilirsiniz.

Arçelik DGK 20 HR Kombi E02 Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 0 888 arçelik çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Arçelik DGK 20 HR Kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Arçelik kombi E02 arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 0 888 nolu telefon numarasını arayarak arçelik kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 4.83 ( 2 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu