Bayi Başvurusu
Arçelik DGK YP 25/33 PRMX Kombi Arıza KodlarıArçelik Arıza Kodları

Arçelik DGK YP 25/33 PRMX Kombi F40 Arıza Kodu

Arçelik DGK YP 25/33 PRMX Hata Kodları

Sayfamızda belirtilen bilgiler Arçelik DGK YP 25 PRMX / Arçelik DGK YP 33 PRMX model tam yoğuşmalı kombiler hakkındadır.

Arçelik DGK YP 25/33 PRMX Kombi F40 Arıza Kodu

Arçelik DGK YP 25/33 PRMX Kombi F40 Arıza Kodu

F40 Arızası Yüksek su basıncı sorunu.

Kombi tesisat basıncı 2.5-3 barı geçerse ekrana bu hata kodu yansır. Arıza durumunda kombinin yüksek basıncını düşürmek gerekir. Bu durum için servis çağırmanıza gerek yoktur. Kombiye en yakın peteğin üst yan kısmındaki müşürü açarak oradan fazla suyu tahliye edebilirsiniz. Bu işlemi kombiye fazla su basıldığı zaman uygulamalısınız. Basınç kendi kendine yükseliyorsa eğer siz bu işlemi yaptıkça basınç yine yükselmeye devam edecektir ve bu bir arızadır. Bu gibi durumlarda mutlaka servis yardımı almalısınız.

Arçelik DGK YP 25/33 PRMX Kombi F40 Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için Arçelik servisinden yardım da alabilirsiniz.

Arçelik DGK YP 25/33 PRMX Kombi F40 Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 0 888 arçelik çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Arçelik DGK YP 25/33 PRMX Kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Arçelik kombi F40 arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 0 888 nolu telefon numarasını arayarak arçelik kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 4.5 ( 11 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu