Bayi Başvurusu
Baymak Baxi Nuvola 240 Fi Kombi Arıza KodlarıBaymak Kombi Arıza Kodları

Baymak Baxi Nuvola 240 Fi Kombi 40 Ledi Yanıp Sönüyorsa Arıza Kodu

Baymak Baxi Nuvola 240 Fi Kombi Hata Kodları

Makalemizde aktardığımız bilgiler Baymak Baxi Nuvola 240 Fi model kombilerde karşılaşılan arıza kodları ve açıklamalarıdır. Servis öncesi yapılması gerekenler ve arızalar hakkında detaylı bilgiler sunulmuştur.

Baymak Baxi Nuvola 240 Fi Kombi 40 Ledi Yanıp Sönüyorsa Arıza Kodu

Baymak Baxi Nuvola 240 Fi Kombi 40 Ledi Yanıp Sönüyorsa Arıza Kodu

40 Ledi Yanıp Sönüyorsa arızası Aşırı ısınma sorunu.

Aşırı ısı limit termostatının açık olduğunu belirtir. Yani bu demek oluyor ki cihaz içindeki su aşırı sıcak ve bu sebeple emniyet termostatı devreye girmiş. Bu gibi durumlarda önce cihaza reset atmanız gerekir. Resetleme sonrasında kombi altındaki tesisat vanaları ve petek yanlarında bulunan vanalar kontrol edilmelidir. Tesisat vanaları açık olmalıdır, peteklerden ise en az 3 tanesi kullanılır durumda olmalıdır. Buna karşın sorunun devam ettiği durumlarda servis yardımı almanız gerekmektedir. Bu gibi arıza durumlarının temel sebepleri; kalorifer filtresinin tıkanması, tesisatta tıkanma olması, pompanın sıkışması, ana eşanjör ya da üç yollu vanada sorun olmas, kart veya sensör arızasıdır. Net teşhis yapılarak arızanın çözümlenmesi adına uzman desteği almanız gerekmektedir.

Baymak Baxi Nuvola 240 Fi Kombi 40 Ledi Yanıp Sönüyorsa Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için baymak servisinden yardım da alabilirsiniz.

Baymak Baxi Nuvola 240 Fi Kombi 40 Ledi Yanıp Sönüyorsa Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 0 235 Baymak çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Baymak Baxi Nuvola 240 Fi Kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Baymak kombi 40 Ledi Yanıp Sönüyorsa arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 0 235 nolu telefon numarasını arayarak baymak kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 4.94 ( 6 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu