Bayi Başvurusu
Baymak Baxi Nuvola 240 Fi Kombi Arıza KodlarıBaymak Kombi Arıza Kodları

Baymak Baxi Nuvola 240 Fi Kombi 60 Ledi Yanıp Sönüyorsa Arıza Kodu

Baymak Baxi Nuvola 240 Fi Kombi Hata Kodları

Makalemizde aktardığımız bilgiler Baymak Baxi Nuvola 240 Fi model kombilerde karşılaşılan arıza kodları ve açıklamalarıdır. Servis öncesi yapılması gerekenler ve arızalar hakkında detaylı bilgiler sunulmuştur.

Baymak Baxi Nuvola 240 Fi Kombi 60 Ledi Yanıp Sönüyorsa Arıza Kodu

Baymak Baxi Nuvola 240 Fi Kombi 60 Ledi Yanıp Sönüyorsa Arıza Kodu

60 Ledi Yanıp Sönüyorsa arızası Yetersiz su basıncı ya da pompa blokaj arızası.

Bu sorunda önce kombideki tesisat su basıncına bakmalısınız. Panelin sağında yuvarlak bar göstergesi eğer 1 bar altını göstermekte ise basıncı yükseltmeniz gerekir. Baxi Nuvola 240 Fi/i model kombinin sağ altında monteli olan mavi doldurma musluğunu sola çevirip bar göstergesi 1,5 olana kadar cihaza su basmalısınız. Su basma işleminden sonra sorun düzelir. Düzelme olmaz ise düğmeyi R konumuna getirerek resetleme işlemi uygulamalısınız. Resetleme sonrası da sorun düzelmez ise pompa arızalı olabilir ve tesisattaki suyu dolaştıramıyor olabilir. Bu durumda mutlaka Baymak Servisi yardımı almalısınız.

Baymak Baxi Nuvola 240 Fi Kombi 60 Ledi Yanıp Sönüyorsa Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için baymak servisinden yardım da alabilirsiniz.

Baymak Baxi Nuvola 240 Fi Kombi 60 Ledi Yanıp Sönüyorsa Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 0 235 Baymak çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Baymak Baxi Nuvola 240 Fi Kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Baymak kombi 60 Ledi Yanıp Sönüyorsa arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 0 235 nolu telefon numarasını arayarak baymak kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 4.94 ( 6 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu