Bayi Başvurusu
Baymak Brötje Startec Premix Kombi Arıza KodlarıBaymak Kombi Arıza Kodları

Baymak Brötje Startec Premix Kombi A.02.06 Arıza Kodu

Baymak Brötje Startec Premix Kombi Hata Kodları

Makalemizde aktardığımız bilgiler Brötje Startec Premix 24/30 Tam Yoğuşmalı model kombilerde karşılaşılan arıza kodları ve açıklamalarıdır. Servis öncesi yapılması gerekenler ve arızalar hakkında detaylı bilgiler sunulmuştur.
A ile başlayan kodlar; her zaman için uyarıdır. Cihaz çalışmaya devam eder ancak bu duruma yol açan sebep ortadan kaldırıldığında ekrandan kod silinir.

Baymak Brötje Startec Premix Kombi A.02.06 Arıza Kodu

Baymak Brötje Startec Premix Kombi A.02.06 Arıza Kodu

A.02.06 arızası Düşük basınç uyarısı.

Sistem basıncı düşük olduğu zaman bu uyarı kodu ekrana yansır. Sistem basıncını yükseltmek gerekir. Kombinin sağ alt kısmında monteli durumda olan açık mavi renkteki doldurma musluğunu sola çevirerek basıncı 1.5 bar değerine kadar yükseltmeli işlem sonrası doldurma musluğunu kapatmalısınız. İşlem sonrası sorun düzelmezse reset düğmesine 1 kez basarak cihazı resetleyebilirsiniz. Sorun yine düzelmezse, işlemi yapamazsanız veya sorun çok sık tekrar ederse servis yardımı almanız gerekir.

Baymak Brötje Startec Premix Kombi A.02.06 Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için baymak servisinden yardım da alabilirsiniz.

Baymak Brötje Startec Premix Kombi A.02.06 Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 0 235 Baymak çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Baymak Brötje Startec Premix Kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Baymak kombi A.02.06 arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 0 235 nolu telefon numarasını arayarak baymak kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 4.94 ( 6 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu