Bayi Başvurusu
Baymak Duotec Compact 24 Kombi Arıza KodlarıBaymak Kombi Arıza Kodları

Baymak Duotec Compact 24 Kombi F37 Arıza Kodu

Baymak Duotec Compact 24 Kombi Hata Kodları

Makalemizde aktardığımız bilgiler Baymak Duotec Compact 24 model kombilerde karşılaşılan arıza kodları ve açıklamalarıdır. Servis öncesi yapılması gerekenler ve arızalar hakkında detaylı bilgiler sunulmuştur.

Baymak Duotec Compact 24 Kombi F37 Arıza Kodu

Baymak Duotec Compact 24 Kombi F37 Arıza Kodu

F37 arızası Düşük su basınç sorunu.

Tesisat devresi basıncı 1 barın altına düştüğünde cihaz bu arızaya geçer. Kombi altında monteli olan doldurma musluğunu sola çevirerek basıncı 1.5 bara getirmeli, işlem sonrası doldurma musluğunu kapatmalısınız. Uygulamadan sonra cihaz normale dönecektir. Bu işlemi yapamazsanız, yapmanıza rağmen sorun düzelmezse veya çok sık yapmak durumunda kalırsanız mutlaka servis yardımı almalısınız.

Baymak Duotec Compact 24 Kombi F37 Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için baymak servisinden yardım da alabilirsiniz.

Baymak Duotec Compact 24 Kombi F37 Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 0 235 Baymak çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Baymak Duotec Compact 24 Kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Baymak kombi F37 arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 0 235 nolu telefon numarasını arayarak baymak kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 4.94 ( 6 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu