Bayi Başvurusu
Baymak Falke 24 Cond Kombi Arıza KodlarıBaymak Kombi Arıza Kodları

Baymak Falke 24 Cond Kombi E110 Arıza Kodu

Baymak Falke 24 Cond Kombi Hata Kodları

Makalemizde aktardığımız bilgiler Baymak Falke 24/28/33 Cond model kombilerde karşılaşılan arıza kodları ve açıklamalarıdır. Servis öncesi yapılması gerekenler ve arızalar hakkında detaylı bilgiler sunulmuştur.

Baymak Falke 24 Cond Kombi E110 Arıza Kodu

Baymak Falke 24 Cond Kombi E110 Arıza Kodu

E110 arızası Emniyet termostatı ya da baca gazı sensör sorunu.

Arıza durumunda önce açma/kapama düğmesini “R” konumuna getirin, birkaç saniye bekledikten sonra yeniden bir önceki konumuna alın. Bu şekilde kombiyi resetlemiş olursunuz. Arıza durumunda yine de düzelme olmuyorsa petek ve tesisat vanalarını kontrol edin. Kapalı vana var ise açık konuma getirin. Kombi su basıncı düşük ise su basma işlemi uygulayın. Yine de sorun düzelmezse; baca gazı sıcaklığı yüksek olabilir veya bir tıkanıklık durumu olabilir. Üç yollu vana, pompa, sensör, kart, eşanjör gibi parçaların kontrol edilmesi gerekir. Ayrıca tesisatın ve filtrenin de kontrolü gerekir.

Baymak Falke 24 Cond Kombi E110 Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için baymak servisinden yardım da alabilirsiniz.

Baymak Falke 24 Cond Kombi E110 Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 0 235 Baymak çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Baymak Falke 24 Cond Kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Baymak kombi E110 arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 0 235 nolu telefon numarasını arayarak baymak kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 4.94 ( 6 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu