Bayi Başvurusu
Baymak Falke 24 Cond Kombi Arıza KodlarıBaymak Kombi Arıza Kodları

Baymak Falke 24 Cond Kombi E133 Arıza Kodu

Baymak Falke 24 Cond Kombi Hata Kodları

Makalemizde aktardığımız bilgiler Baymak Falke 24/28/33 Cond model kombilerde karşılaşılan arıza kodları ve açıklamalarıdır. Servis öncesi yapılması gerekenler ve arızalar hakkında detaylı bilgiler sunulmuştur.

Baymak Falke 24 Cond Kombi E133 Arıza Kodu

Baymak Falke 24 Cond Kombi E133 Arıza Kodu

E133 arızası Gaz beslemesi sorunu.

Öncelikle dairenizdeki gaz girişlerini kontrol edin. Gaz vanalarının açık olduğundan ve kombinize de gaz geldiğinden emin olun. Kombinize gaz geliyorsa eğer açma/kapama düğmesini “R” konumuna getirin ve birkaç saniye kadar bekledikten sonra yeniden bir önceki konumuna çevirin. Bu işlemi sorun düzelmediği sürece arka arkaya en fazla 3 kez uygulamalısınız. 3 resetleme işleminden sonra arıza durumunda düzelme olmazsa başka bir işlem uygulamadan servis yardımı almalısınız. Kombinizde; gaz valfi, iyon elektrodu, elektronik kart, ateşleme elektrodu gibi parçalarda sorun olabilir.

Baymak Falke 24 Cond Kombi E133 Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için baymak servisinden yardım da alabilirsiniz.

Baymak Falke 24 Cond Kombi E133 Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 0 235 Baymak çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Baymak Falke 24 Cond Kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Baymak kombi E133 arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 0 235 nolu telefon numarasını arayarak baymak kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 4.94 ( 6 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu