Baymak Falke 24 Cond Kombi Arıza KodlarıBaymak Kombi Arıza Kodları

Baymak Falke 24 Cond Kombi E156 Arıza Kodu

Baymak Falke 24 Cond Kombi Hata Kodları

Makalemizde aktardığımız bilgiler Baymak Falke 24/28/33 Cond model kombilerde karşılaşılan arıza kodları ve açıklamalarıdır. Servis öncesi yapılması gerekenler ve arızalar hakkında detaylı bilgiler sunulmuştur.

Baymak Falke 24 Cond Kombi E156 Arıza Kodu

Baymak Falke 24 Cond Kombi E156 Arıza Kodu

E156 arızası Düşük ya da yüksek voltaj sorunu.

Daireye veya kombiye gelen voltajın düşük veya yüksek geldiğini belirten bir uyarı kodudur. Enerji beslemesi voltaj değeri 220-230 V da gelince sorun kendiliğinden düzelir. Resetleme işlemi yapmanıza gerek yoktur. Çünkü cihaz bu arıza durumunda kendiliğinden otomatik resetlenecektir. Uzun süre bekleme sonrasında, voltajın normal değere gelmesine rağmen sorunda yine de düzelme olmazsa servis yardımı almanız gerekir. Kombide anakart arızası olabilir. Bu sorunu sürekli yaşayabilme ihtimaliniz olduğundan önerimiz kombi regülatörü kullanmanız yönündedir.

Baymak Falke 24 Cond Kombi E156 Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için baymak servisinden yardım da alabilirsiniz.

Baymak Falke 24 Cond Kombi E156 Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 0 235 Baymak çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Baymak Falke 24 Cond Kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Baymak kombi E156 arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 0 235 nolu telefon numarasını arayarak baymak kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 4.94 ( 6 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu