Bayi Başvurusu
Baymak Falke 24 Cond Kombi Arıza KodlarıBaymak Kombi Arıza Kodları

Baymak Falke 24 Cond Kombi E193 Arıza Kodu

Baymak Falke 24 Cond Kombi Hata Kodları

Makalemizde aktardığımız bilgiler Baymak Falke 24/28/33 Cond model kombilerde karşılaşılan arıza kodları ve açıklamalarıdır. Servis öncesi yapılması gerekenler ve arızalar hakkında detaylı bilgiler sunulmuştur.

Baymak Falke 24 Cond Kombi E193 Arıza Kodu

Baymak Falke 24 Cond Kombi E193 Arıza Kodu

E193 arızası Sistemde hava var.

Sistem hava yaptığı zaman ekranda bu uyarı kodu belirir. Bu durumda resetleme işlemi cihaz tarafından otomatik olarak yapılır. Yani kullanıcı olarak hiçbir işlem ya da uygulama yapmadan beklemeniz gerekir. Bir süre sonra ekrandan uyarı kodu silinecek, cihaz normal çalışmaya devam edecektir.

DİP NOT: Aynı anda ekranda birden çok arıza kodu belirebilir. Bu durumda öncelikle ilk görünen arıza durumu kontrol edilir. Çünkü önemli olan ilk arıza kodunun çözümlenmesidir. Sonrasında ekranda beliren diğer arıza kodları incelenerek gerekli müdahale gerçekleştirilir. Bu işlemlerin tümü uzman servis ekiplerince yapılmalıdır. Karşılaştığınız bir arıza durumu resetlendiğinde düzeliyor ancak çok sık karşınıza çıkıyorsa mutlaka servis yardımı almalısınız.

Baymak Falke 24 Cond Kombi E193 Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için baymak servisinden yardım da alabilirsiniz.

Baymak Falke 24 Cond Kombi E193 Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 0 235 Baymak çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Baymak Falke 24 Cond Kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Baymak kombi E193 arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 0 235 nolu telefon numarasını arayarak baymak kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 4.95 ( 7 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu