Bayi Başvurusu
Baymak Servis

Sarıyer Baymak Servis

Baymak Sarıyer Servisi

Baymak Yetkili Servis Sarıyer


Sarıyer Baymak Servis
Sarıyer Baymak Servis

Sarıyer Baymak Servis

Kombi bozuldu ve teknik servis bakıyorsanız semtte sizlere en yakındaki ekibiz. Sarıyer Baymak Servisi 0850 307 9053 çağrı merkezi müşteri hizmetleri üzerinden servis randevusu oluşturabilirsiniz. Telefon numaramız kombi servis talepleriniz için 7/24 hizmet vermektedir. Yapılan servis kayıt işlemleri genelde bir sonraki gün işleme alınmaktadır

İş yeri ve ev kullanımında olan tüm kombilere bakmaktayız. Kombinin eski veya yeni model olması bizim için bir fark yaratmamaktadır. Kapsamı ufak olan arızalarda donanımlı ekibimiz yerinde müdahale ile sorunu çözecektir.

Sarıyer Baymak Kombi Servisi

Baymak kombilerde tamircinizi seçerken markada tecrübeli olan firmalardan destek alınız. Yetersiz tamir işçiliği kombinizde daha kötü sorunların oluşmasına neden olabilir. Kombi servisimiz Sarıyer merkez servisi olup randevunuz sonrasında hemen adrese gelmektedir. Baymak kombi servis tüm kombi arızaları için %100 kalitede hizmet sağlar. Kombi onarım ve tamiri haricinde bizlerden kombi bakımı desteğide alırsınız

Kombilerde yapılacak tüm tamir işlemleri %100 güvenli olmalıdır. Isınma ve sıcak su sağlayan bu cihazlar ortam güvenliği açısından da önemlidir. Profesyonel kombi servisi gerekiyorsa şimdi numaralarımızdan bizleri arayın.Baymak Kombi Servisi
Baymak Kombi Servisi

Sarıyer Baymak Yetkili Servis

Yeni aldınız Baymak kombi şofben ve ısıtma sistemleri kurulum ve garanti süreçleri için sadece yetkili servis işlemi yapılmalıdır. Özel kombi servisleri yerine Baymak Sarıyer kombi yetkili servisi numaralarından kayıt yaptırmanız gerekecektir. Satın aldığınız Baymak kombi için ambalaj ve kutunun açılması yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Muhtemelen kombiyi bir Baymak bayisi üzerinde yada internet üzerinden satın almış olmalısınız. Size teslimat yapılan süreç içerisinde kombide istenmeyen sorunlar oluşabilir. Nakliye sırasında kazalar, darbe ve çizikler olabileceği gibi parça sorunlarıda yaşanabilir.

Kombilerin fabrika çıkışında da üretimi hataları olabilir. Baymak yetkili servisi ilk açılışı, kurulum ve montajı yapacak sonrasında da kombiyi çalıştıracak ve teslim edecektir.


Sarıyer Baymak Kombi Teknik Servis

Her tamirci profesyonel kombi servis desteği veremez. İstanbul Sarıyer civarında da bir çok kombi servisi hizmet vermektedir. Sorun yaşamamak ve kaliteli bir hizmet için lütfen kurumsal düzeyde hizmet veren firmaları tercih ediniz. Cihaz performansı ile birlikte güvenlik ve insan sağlığı açısından da farklar vardır. Bu sebepler herkes kombi teknisyeni veya kombi uzmanı olamaz. Sizlerde kombi sahipleri olarak cihazlarınızı deneyimsiz kişilere emanet etmeyiniz. Kombiniz için servis hizmeti alırken aceleci olmadan doğru ve kaliteli teknik servis hizmeti sağlayanlara ulaşmalısınız. Kombiler sonraki yıllarda sıkça arıza yapması ve hata vermesindeki sebep genelde hatalı işlem ve işçiliklerdir.

Bazı Baymak Kombi Arızaları şunlardır;

  • Baymak kombi hiç çalışmıyor
  • Kombi çalışırken basınç yükseliyor
  • Baymak kombi çalışıyor ama suyu ısıtmıyor
  • Kombim çalışırken ses çıkarıyor
  • Baymak kombinin çakmağı çalışmıyor

Baymak Kombi Tamircisi

Kombi tamirleri basit işçilikle yapılacak uygulamalar değildir. Kombi tamircisi ve teknik servis seçiminizi kesinlikle doğru yapmalı ve tecrübeli firmalardan hizmet almalısınız. Sarıyer Baymak Servisi için yetkin teknik personellerimiz ile bölgede uzun yıllardır  %100 hatasız ve kusursuz servis hizmetleri sağlıyoruz. Sadece işçilik becerisi ile değil kullanım yaptığımız özel teknolojik ekipmanlar ile de işlem sonrasında analiz yaparız.

Leon Group Kombi Servis kombi ısıtma sistemleri ve soğutma sistemleri dışında servis vermemektedir. Servis ekibimizin bünyesinde kombilerde deneyimsiz kişiler ve uzmanlar görev yapmaz. Teknik servis işçiliğimiz tahmin ve olasılık üzerine değil bilimsel analiz çalışmalar içerir. Bir çok kombi sahibi cihazlarının sürekli aynı yerden arıza verdiğini iddia etmektedir. Bunun genel sebebi tamir sırasında yapılan işçilik hatalarıdır. Sarıyer Baymak Servisi bünyesinde Divacondens D Plus, Bluhelix Prima, Divacondens Bluhelix tech modelleri ve diğer eski tip tüm kombilerde servis, bakım, yedek parça ve montaj hizmetleri verilir.

Ayazağa Baymak ServisiBahçeköy Baymak ServisiBaltalimanı Baymak Servisi
Büyükdere Baymak ServisiÇamlıtepe Baymak ServisiÇayırbaşı Baymak Servisi
Cumhuriyet Baymak ServisiDarüşşafaka Baymak ServisiDemirci Baymak Servisi
Emirgan Baymak ServisiFatih Sultan Mehmet Baymak ServisiFerahevler Baymak Servisi
Garipçe Baymak ServisiGümüşdere Baymak ServisiHuzur Baymak Servisi
İstinye Baymak ServisiKazım Karabekir Paşa Baymak ServisiKemer Baymak Servisi
Kireçburnu Baymak ServisiKısırkaya Baymak ServisiKocataş Baymak Servisi
Kumköy Baymak ServisiMaden Baymak ServisiMerkez Baymak Servisi
Maslak Baymak ServisiPınar Baymak ServisiPttevleri Baymak Servisi
Reşitpaşa Baymak ServisiRumeli Hisarı Baymak ServisiRumeli Kavağı Baymak Servisi
Rumelifeneri Baymak ServisiTarabya Baymak ServisiUskumruköy Kavağı Baymak Servisi
Yeni Mahalle Baymak ServisiYeniköy Baymak ServisiZekeriyaköy Kavağı Baymak Servisi

 

Baymak Kombi Arıza Kodları

Baymak Kombi E01 hata kodu

Baymak kombideki gaz beslemesi ve blokajı arızasıdır.

Baymak Kombi E02 hata kodu

Baymak kombinizde emniyet termostat sensoru arızasıdır.

Baymak Kombi E03 hata kodu

Baymak kombi baca termostat sensoru veya baca basınç sensoru arızasıdır.

Baymak Kombi E05 hata kodu

Kombi Isıtma devresi NTC sensor arızasıdır.

Baymak Kombi E06 hata kodu

Kombideki kullanım suyu devresi NTC sensor arızasıdır.

Baymak Kombi E25 hata kodu

Kombide Maximum sıcaklık uyarısı anlamına gelir.

Baymak Kombi E35 hata kodu

Kombi Alev oluşumu arızasıdır.

Sarıyer Baymak Servis Telefonu

Sorununuz Çözüldü mü ?

Kombi Bakım - 10
Kombi Onarım - 10
Müşteri Memnuniyeti - 10

10

5

Sarıyer Baymak Kombi Servisi 0850 307 9053 telefon numarası üzerinden bir kaç dakika içinde servis randevusu alınız. Kombilerdeki tüm arızalarda, bakım taleplerinizde, yer değiştirme ve montaj isteklerinizde bizden hızlı destek alırsınız. Baymak kombi cihazlarında alanında en yüksek tecrübeye sahip teknisyenlerle her gün bölgenizde en nitelikli servis hizmetleri sunuyoruz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 4.76 ( 106 Oy)

Ahmet Kalender

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu