Bayi Başvurusu
Beko BK 21 EY LCD Kombi Arıza KodlarıBeko Kombi Arıza Kodları

Beko BK 21 EY LCD Kombi A01 Arıza Kodu

Beko BK 21 EY LCD Hata Kodları

Makalemizde yer alan bilgiler Beko BK 21 EY LCD model yoğuşmalı kombiler hakkındadır.

Beko BK 21 EY LCD Kombi A01 Arıza Kodu

Beko BK 21 EY LCD Kombi A01 Arıza Kodu

A01 arızası Gaz beslemesi sorunu.

İlk önce kombinize gaz geldiğinden emin olun. Dairenizde gaz kesintisi olabilme ihtimali vardır. Dairenizde gaz olduğundan ve kombiye gaz geldiğinden emin olmak için doğalgazlı cihazınızı (ocak gibi) çalıştırmayı deneyin. Doğalgazlı cihazınız da çalışmıyorsa dairenizde gaz yok demektir. Bu durumda kapınızın dışında bulunan gaz vanasına bakın açık (gaz borusu ile vana aynı hizada) olduğundan emin olun. Gaz vanasına açık olmasına rağmen doğalgazlı cihazınız da yanmıyorsa bölgenizin doğalgaz dağıtım şirketini arayarak gaz kesintisi konusunda bilgi ve yardımları alabilirsiniz. Doğalgazlı cihazınız yanıyorsa, kombi yanında bulunan gaz vanasına bakarak açık olduğundan emin olun. Gaz vanası açık durumda ise kalorifer simgeli düğmeyi açma/kapama konumuna çevirin bir süre kadar bekleyip yeniden bir önceki konumuna alın. Bu işlemi sorun düzelmediği sürece en fazla 3 kez tekrarlayın. Arıza yine de düzelmiyorsa servis çağırmanız gerekir. Bu gibi durumlarda anakart, gaz armatörü, iyon-ateşleme elektrodu gibi parçalarda sorun olabilme ihtimali vardır.

Beko BK 21 EY LCD Kombi A01 Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için Beko servisinden yardım da alabilirsiniz.

Beko BK 21 EY LCD Kombi A01 Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 1 404 beko çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Beko BK 21 EY LCD Kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Beko kombi A01 arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 1 404 nolu telefon numarasını arayarak beko kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 5 ( 3 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu