Beko BK 21 EY LCD Kombi Arıza KodlarıBeko Kombi Arıza Kodları

Beko BK 21 EY LCD Kombi A02 Arıza Kodu

Beko BK 21 EY LCD Hata Kodları

Makalemizde yer alan bilgiler Beko BK 21 EY LCD model yoğuşmalı kombiler hakkındadır.

Beko BK 21 EY LCD Kombi A02 Arıza Kodu

Beko BK 21 EY LCD Kombi A02 Arıza Kodu

A02 arızası Limit termostat sorunu

İlk önce kombi altındaki tesisat boruları üzerindeki vanaları ve petek vanalarını kontrol edin. Kombi yaz veya kış hangi konumda olursa olsun bu vanaların her zaman açık durumda olması gerekir. Kombi kış konumundayken bu sorun yaşandı ise en az 3 petek vanasının açık olması gerekir. Petek vanaları açıksa, kombi tesisat basıncına bakmak gerekir. Ekranın hemen solunda yer alan bar göstergesi 1 barın altında ise tesisat basıncını yükseltmek gerekir. Basınç değeri 1 ile 2 barın arasında ise su basma işlemi gerekmez. Bu durumda cihaza yapabileceğiniz son işlem resetlemektir, yani açma/kapama işlemi. Petek simgeli düğmeyi açma/kapama konumuna getirin, birkaç saniye sonra yeniden bir önceki konumuna alın. Sorun düzelmez devam ederse eğer; tesisatta tıkanma olabilir, kalorifer filtresi tıkalı olabilir, pompa sıkışmış olabilir, sensör arızalı olabilir, üç yollu vana veya ana eşanjörde sorun olabilir. Arıza tespiti ve çözümü için yine de servis yardımı almanız gerekir.

Beko BK 21 EY LCD Kombi A02 Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için Beko servisinden yardım da alabilirsiniz.

Beko BK 21 EY LCD Kombi A02 Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 1 404 beko çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Beko BK 21 EY LCD Kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Beko kombi A02 arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 1 404 nolu telefon numarasını arayarak beko kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: Be the first one !

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu