Bayi Başvurusu
Beretta Super Exclusive Kombi Arıza KodlarıBeretta Arıza Kodları

Beretta Super Exclusive Kombi 0.1 Arıza Kodu

Beretta Super Exclusive Hata Kodları

Makalemizde yer alan bilgiler Beretta Super Exclusive model kombiler hakkındadır.

Beretta Super Exclusive Kombi 0.1 Arıza Kodu

Beretta Super Exclusive Kombi 0.1 Arıza Kodu

0.1 arızası Alev kesintisi.

Ateşleme arızası olarak bilinir. Böyle bir sorunla karşılaşırsanız eğer ilk yapmanız gereken gaz giriş vanalarını kontrol etmek olsun. Yani konut içinde gaz olduğundan kesin anlamda emin olun. Ayrıca kombiye de gaz gelmesi gerekir. Bu yüzden tüm gaz vanalarını kontrol ederek kombinize gaz geldiğinden emin olmanız gerekmektedir. Gaz geliyor ise kombinize servis öncesi birkaç defa reset atabilirsiniz. Resetleme işlemi yaptınız ve kombiye gaz geldiğinden eminseniz eğer; anakart arızası, gaz armatörü arızası ya da elektrot sorunu olabilir. Arızanın teşhis edilmesi ve çözümlenmesi için mutlaka servisi arayarak yardım almalısınız.

Beretta Super Exclusive Kombi 0.1 Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için Beretta servisinden yardım da alabilirsiniz.

Beretta Super Exclusive Kombi 0.1 Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 5 470 beretta çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Beretta Super Exclusive Kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Beretta kombi 0.1 arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 5 470 nolu telefon numarasını arayarak beretta kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 5 ( 6 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu