Bayi Başvurusu
Beretta Super Exclusive Kombi Arıza KodlarıBeretta Arıza Kodları

Beretta Super Exclusive Kombi 0.2 Arıza Kodu

Beretta Super Exclusive Hata Kodları

Makalemizde yer alan bilgiler Beretta Super Exclusive model kombiler hakkındadır.

Beretta Super Exclusive Kombi 0.2 Arıza Kodu

Beretta Super Exclusive Kombi 0.2 Arıza Kodu

0.2 arızası Limit termostat devrede.

Yani aşırı ısınma durumu sebebi ile limit termostat açık demektir. Bu sorunda servis öncesi ilk başta cihaza reset atmalısınız. Birkaç resetleme işleminden sonra kombi altındaki tesisat vanalarını ve petek vanalarını kontrol edebilirsiniz. Vanalar açık ise sorun cihazdadır. Pompanın sıkışması, kalorifer dönüş filtresinin tıkanması, tesisatta tıkanma ya da hava olması, ana eşanjörde kireçlenme olması, üç yollu vananın konum atlaması ya da arada kalması sorunları söz konusu olabilir. Arıza teşhisi ve onarımı için mutlaka uzman yardımı almalısınız.

Beretta Super Exclusive Kombi 0.2 Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için Beretta servisinden yardım da alabilirsiniz.

Beretta Super Exclusive Kombi 0.2 Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 5 470 beretta çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Beretta Super Exclusive Kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Beretta kombi 0.2 arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 5 470 nolu telefon numarasını arayarak beretta kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 4.67 ( 16 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu