Bayi Başvurusu
Beretta Super Exclusive Kombi Arıza KodlarıBeretta Arıza Kodları

Beretta Super Exclusive Kombi 0.4 Arıza Kodu

Beretta Super Exclusive Hata Kodları

Makalemizde yer alan bilgiler Beretta Super Exclusive model kombiler hakkındadır.

Beretta Super Exclusive Kombi 0.4 Arıza Kodu

Beretta Super Exclusive Kombi 0.4 Arıza Kodu

0.4 arızası Su dolaşımı yetersiz.

Tesisat su basıncının düşük olduğunu belirten arıza kodudur. Bu sorunda panel üzerinde bulunan bar göstergesine bakarsanız 1 bar altını gösterdiğini göreceksiniz. Super Exclusive model kombinin altında monteli olan doldurma musluğu ile basıncı 1,5 bara yükseltin. Uygulama sonrası arıza düzelir. Doldurma musluğunu mutlaka kapatın. İşlem bittiğinde sorun da düzelir. Ancak sorun olur da devam ederse eğer açma-kapama ve konum değiştirmesi düğmesini RESET yazan yere çevirin sonrasında cihaz hangi konumda ise (yaz veya kış) konuma geri getirin. Resetleme sonrası arıza yine düzelmiyorsa, işlemi yapamadıysanız ya da sorun çok sık yaşanıyor ise mutlaka servis desteği almalısınız.

Beretta Super Exclusive Kombi 0.4 Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için Beretta servisinden yardım da alabilirsiniz.

Beretta Super Exclusive Kombi 0.4 Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 5 470 beretta çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Beretta Super Exclusive Kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Beretta kombi 0.4 arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 5 470 nolu telefon numarasını arayarak beretta kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 5 ( 5 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu