Buderus Logamax Plus GB012 Kombi Arıza KodlarıBuderus Kombi Arıza Kodları

Buderus Logamax Plus GB012 Kombi 4L Arıza Kodu

Buderus Logamax Plus GB012 Hata Kodları

Makalemizde bulunan bilgiler Buderus Logamax Plus GB012-25K V2 model yoğuşmalı kombilerle alakalıdır.

Buderus Logamax Plus GB012 Kombi 4L Arıza Kodu

Buderus Logamax Plus GB012 Kombi 4L Arıza Kodu

4L arızası Tesisat basıncı çok düşük.

Tesisatta yeterli su basıncı olmadığı zaman bu sorun yaşanır. Tesisata su basıldığında sorun düzelecektir. İşlemi doldurma musluğuyla yapabilirsiniz. Doldurma musluğu kombi altında montelidir. Genelde mavi veya siyah renkte olur. Parçayı sola çevirdiğinizde açılır, su sesi gelir ve basınç değerinde yükselme olur. Basıncı 1 ile 2 bar arasına getirdiğinizde sorun düzelecektir. İşlem sonrası mutlaka doldurma musluğunu kapatın, açık şekilde kalmasın. İşlemi çok sık yapmak zorunda kalıyorsanız veya işlemi yapamadıysanız mutlaka servis çağırmalısınız.

Buderus Logamax Plus GB012 Kombi 4L Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için Buderus servisinden yardım da alabilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB012 Kombi 4L Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 5 474 buderus çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB012 Kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Buderus kombi 4L arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 5 474 nolu telefon numarasını arayarak buderus kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 5 ( 5 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu