Buderus Logamax GB072 Kombi Arıza KodlarıBuderus Kombi Arıza Kodları

Buderus Logamax Plus GB072 Kombi 4L Arıza Kodu

Buderus Logamax Plus GB072 Hata Kodları

Makalemizde yer alan bilgiler Buderus Logamax Plus GB072-24 / Buderus Logamax Plus GB072-24K model yoğuşmalı kombiler hakkındadır.

Buderus Logamax Plus GB072 Kombi 4L Arıza Kodu

Buderus Logamax Plus GB072 Kombi 4L Arıza Kodu

4L arızası  Tesisat basıncı düşük.

Tesisat basınç değeri 1 barın altına düşerse cihaz bu uyarıyı verir. Sisteme su basarak basınç değerini ideal seviyeye (1 ile 2 bar arasına) getirmek gerekir. Kombi altında monteli olan mavi veya siyah doldurma musluğunu sola çevirin, su sesi duyarsınız ve basınçta artış olur. Basınç değeri 1 ile 2 bar arasına geldiğinde doldurma musluğunu kapatın. Sorun düzelir. İşlemi yapamazsanız veya çok sık yapmak durumunda kalırsanız mutlaka servis yardımı almalısınız.

Buderus Logamax Plus GB072 Kombi 4L Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için Buderus servisinden yardım da alabilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB072 Kombi 4L Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 5 474 buderus çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB022i/GB122i kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Buderus kombi 4L arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 5 474 nolu telefon numarasını arayarak buderus kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 5 ( 6 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu