Bayi Başvurusu
Buderus Logamax GB072 Kombi Arıza KodlarıBuderus Kombi Arıza Kodları

Buderus Logamax Plus GB072 Kombi 4Y Arıza Kodu

Buderus Logamax Plus GB072 Hata Kodları

Makalemizde yer alan bilgiler Buderus Logamax Plus GB072-24 / Buderus Logamax Plus GB072-24K model yoğuşmalı kombiler hakkındadır.

Buderus Logamax Plus GB072 Kombi 4Y Arıza Kodu

Buderus Logamax Plus GB072 Kombi 4Y Arıza Kodu

4Y arızası  Gidiş suyu sensör problemi.

Kombide mevcut olan kalorifer gidiş sensöründe sorun olabileceğini belirten arıza kodudur. Sensör, sensör kabloları, sensör boruları ve anakart kontrol edilmelidir. Bu kontroller uzman servis ekiplerince yapılarak arıza tespit edilmeli ve müdahale gerçekleştirilmelidir.

Buderus Logamax Plus GB072 Kombi 4Y Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için Buderus servisinden yardım da alabilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB072 Kombi 4Y Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 5 474 buderus çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB022i/GB122i kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Buderus kombi 4Y arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 5 474 nolu telefon numarasını arayarak buderus kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: Be the first one !

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu