Buderus Kombi Arıza KodlarıBuderus Logamax GB072 Kombi Arıza Kodları

Buderus Logamax Plus GB072 Kombi CL Arıza Kodu

Buderus Logamax Plus GB072 Hata Kodları

Makalemizde yer alan bilgiler Buderus Logamax Plus GB072-24 / Buderus Logamax Plus GB072-24K model yoğuşmalı kombiler hakkındadır.

Buderus Logamax Plus GB072 Kombi CL Arıza Kodu

Buderus Logamax Plus GB072 Kombi CL Arıza Kodu

CL arızası Kullanım suyu ntc sensör problemi.

Kombide sıcak su aksağında yer alan ntc sensörde sorun olabilir. Cihazı resetlemeden direk servis yardımı almalısınız. Bu gibi durumlarda yalnızca ntc sensörde değil, sensörle birlikte bağlantılarında, borularında veya anakartta sorun olabilme ihtimali vardır. Arızanın teşhis edilerek çözümlenmesi adına servis yardımı almalısınız.

Buderus Logamax Plus GB072 Kombi CL Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için Buderus servisinden yardım da alabilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB072 Kombi CL Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 5 474 buderus çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB022i/GB122i kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Buderus kombi CL arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 5 474 nolu telefon numarasını arayarak buderus kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: Be the first one !

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu