Bayi Başvurusu
Buderus Logamax GB072 Kombi Arıza KodlarıBuderus Kombi Arıza Kodları

Buderus Logamax Plus GB072 Kombi EL Arıza Kodu

Buderus Logamax Plus GB072 Hata Kodları

Makalemizde yer alan bilgiler Buderus Logamax Plus GB072-24 / Buderus Logamax Plus GB072-24K model yoğuşmalı kombiler hakkındadır.

Buderus Logamax Plus GB072 Kombi EL Arıza Kodu

Buderus Logamax Plus GB072 Kombi EL Arıza Kodu

EL arızası  KIM ya da Logamatic BC20 sorunu.

Kombide KIM sorunu ya da Logamatic BC20 adı verilen kumanda (tuş takımı) sorunu olduğu zaman bu problem yaşanır. Tuş takımı değişimi gerekebilir. Tabi bu durumda kombi anakartını da kontrol etmek gerekir. Kart arızalı ise tamiri veya değişimi ile de sorun çözümlenebilir. Mutlaka servis yardımı almalısınız

Buderus Logamax Plus GB072 Kombi EL Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için Buderus servisinden yardım da alabilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB072 Kombi EL Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 5 474 buderus çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB022i/GB122i kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Buderus kombi EL arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 5 474 nolu telefon numarasını arayarak buderus kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: Be the first one !

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu