Bayi Başvurusu
Eca Calora Premix Kombi Arıza KodlarıEca Kombi Arıza Kodları

Eca Calora Premix Kombi F37 Arıza Kodu

Eca Calora Premix Kombi Hata Kodları

Makalemizde yer alan bilgiler Eca Calora Premix 14/20/24/28/30/35 HM/HCH/HST model yoğuşmalı kombiler hakkındadır.

Eca Calora Premix Kombi F37 Arıza Kodu

F37 arızası  Düşük su basınç sorunu.

Su basınç sensörü cihaz için 0.4 bar civarında su basıncı algıladığı zaman bu sorun yaşanır. Arıza durumunda kombinin sol altında monteli olan mavi doldurma musluğunu sola çevirmeli, basıncı 1.5 bara kadar yükseltmelisiniz. İşlem sonrası doldurma musluğunu sağa çevirip kapatmalısınız. Uygulamadan sonra ekranda “AP UYARISI” belirecektir. Kombi bir hata kodu değildir. Kombi ekranda bu uyarıyı gösterdiği zaman otomatik hava boşaltma modu aktif demektir. Cihaza müdahale etmeden veya resetleme işlemi uygulamadan bekleyin. Yaklaşık 160 saniye sonra fonksiyon tamamlanacak ekrana derece yansıyacak, cihaz çalışacaktır. İşlemi çok sık yapmak zorunda kalıyorsanız, bahsedilen işlemi yapamadıysanız veya cihaz işlem sonrası çalışmıyorsa servis yardımı almalısınız.

Eca Calora Premix Kombi F37 Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için ECA servisinden yardım da alabilirsiniz.

Eca Calora Premix Kombi F37 Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 0 322 ECA çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Eca Calora Premix kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Eca kombi F37 arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 0 322 nolu telefon numarasını arayarak ECA kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 5 ( 3 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu