Bayi Başvurusu
Eca Citius Premix Kombi Arıza KodlarıEca Kombi Arıza Kodları

Eca Citius Premix Kombi A01 Arıza Kodu

Eca Citius Premix Kombi Hata Kodları

Makalemizde yer alan bilgiler Eca Citius Premix model kombiler hakkındadır.

Eca Citius Premix Kombi A01 Arıza Kodu

Eca Citius Premix Kombi A01 Arıza Kodu

A01 arızası  Ateşleme problemi.

Kombiye bir sebeple gaz gitmediğinde bu sorun yaşanır. Bu durumda gaz vanalarının açık olduğundan, dairenize gaz geldiğinden emin olmalısınız. Doğalgaz kesintisi yok ve kombiye gaz geldiğinden eminseniz servis çağırmadan önce kombiyi resetlemelisiniz. Tek bir reset işlemi ile sorun düzelmezse işlemi birkaç kez daha uygulayabilirsiniz. Yine de sorunun düzelmediği veya tekrar ettiği durumlarda servis yardım almalısınız. Arıza durumu; gaz valfi, elektrotlar, anakart gibi parçalara bağlı olabilir. Aynı zamanda bu sorunda yoğuşma gider hortumunu ve baca sistemini de kontrol etmek gerekir.

Eca Citius Premix Kombi A01 Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için ECA servisinden yardım da alabilirsiniz.

Eca Citius Premix Kombi A01 Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 0 322 ECA çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Eca Citius Premix kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Eca kombi A01 arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 0 322 nolu telefon numarasını arayarak ECA kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 5 ( 1 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu