Bayi Başvurusu
Eca Citius Premix Kombi Arıza KodlarıEca Kombi Arıza Kodları

Eca Citius Premix Kombi A03 Arıza Kodu

Eca Citius Premix Kombi Hata Kodları

Makalemizde yer alan bilgiler Eca Citius Premix model kombiler hakkındadır.

Eca Citius Premix Kombi A03 Arıza Kodu

Eca Citius Premix Kombi A03 Arıza Kodu

A03 arızası Aşırı ısınma sorunu.

Gidiş ya da dönüş sıcaklığı 95°C yi geçerse cihaz bu uyarıyı verir. Bu gibi durumlarda kombi altında bulunan tesisat vanalarını aynı zamanda kalorifer vanalarını kontrol etmeniz gerekir. Vanalar kapalı olabilir. Dairede en az 3 kalorifer vanası mutlaka açık olmalıdır. Vanalar açıksa kombi su basıncına bakmalısınız. Basınç düşükse su basma işlemi uygulamalı basıncı ideal değere getirmelisiniz. İşlem sonrası düzelme olmaz veya basınç zaten ideal değerde olursa kombiye reset atmalısınız. Birkaç reset işlemi sonrası da sorun düzelmezse teknik servis yardımı almalısınız. Bu durum; sensör, kart, pompa, eşanjör, üç yollu vana gibi parçalara ayrıca tesisat-filtre tıkanıklığı gibi durumlara bağlı olabilir.

Eca Citius Premix Kombi A03 Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için ECA servisinden yardım da alabilirsiniz.

Eca Citius Premix Kombi A03 Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 0 322 ECA çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Eca Citius Premix kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Eca kombi A03 arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 0 322 nolu telefon numarasını arayarak ECA kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 5 ( 1 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu