Bayi Başvurusu
Eca Citius Premix Kombi Arıza KodlarıEca Kombi Arıza Kodları

Eca Citius Premix Kombi C34 Arıza Kodu

Eca Citius Premix Kombi Hata Kodları

Makalemizde yer alan bilgiler Eca Citius Premix model kombiler hakkındadır.

Eca Citius Premix Kombi C34 Arıza Kodu

Eca Citius Premix Kombi C34 Arıza Kodu

C34 arızası Düşük besleme gerilimi sorunu.

Besleme gerilimi 170 V altına düşerse cihaz bu uyarıyı verir. Bu durumda cihaz otomatik reset moduna geçer. Cihaza bir süre kadar müdahale etmemek, bu şekilde beklemek gerekir. Voltajın düzelmesine bağlı sorunun da düzelme ihtimali vardır. Ancak uzun süre beklediğiniz halde arıza durumu devam ediyorsa teknik yardım almalısınız. Düşük voltaj sebebiyle kombi kartı yanmış veya arızalanmış olabilir. Harici olarak daireye gelen elektrikte de sorun olabilir. Müdahale ve çözüm sonrası mutlaka voltaj düzenleyici kombi regülatörü cihazı kullanmalısınız. Aksi halde bu sorunu çok sık yaşayabilir ve çok fazla masraf yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Eca Citius Premix Kombi C34 Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için ECA servisinden yardım da alabilirsiniz.

Eca Citius Premix Kombi C34 Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 0 322 ECA çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Eca Citius Premix kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Eca kombi C34 arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 0 322 nolu telefon numarasını arayarak ECA kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 5 ( 1 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu