Bayi Başvurusu
Eca Citius Premix Kombi Arıza KodlarıEca Kombi Arıza Kodları

Eca Citius Premix Kombi C37 Arıza Kodu

Eca Citius Premix Kombi Hata Kodları

Makalemizde yer alan bilgiler Eca Citius Premix model kombiler hakkındadır.

Eca Citius Premix Kombi C37 Arıza Kodu

Eca Citius Premix Kombi C37 Arıza Kodu

C37 arızası Düşük su basınç sorunu.

Tesisat su basıncı 0.4 bara kadar düştüğünde cihaz bu uyarıyı verir ve kısa süreliğine bloke konuma geçer. Bu gibi arıza durumlarında tesisat su basıncını yükseltmek gerekir. Bu modellerde cihazın sol altında monteli olan ve genelde mavi renkte olan doldurma musluğunu sola çevirip açmalısınız. Doldurma musluğunu açtığınızda su sesi duymanız gerekir. Su sesi duyduktan sonra basıncı takip etmelisiniz. Basınç değeri 0.8 bar üzerine çıktığında cihaz arızadan çıkacak yani ekrandan hata kodu silinecektir. Basıncı 1.5 bara kadar çıkardıktan sonra işlemi sonlandırmalı ve doldurma musluğunu kapatmalısınız. İşlem sonrası ekrana baktığınızda “AP” uyarısı olduğunu göreceksiniz. Bu otomatik hava boşaltma modudur. Bu mod devreye girdiğinde cihazı resetlememeli veya kapatıp açmamalısınız. Yaklaşık 160 saniye sonra bu kod ekrandan silinecektir.

Eca Citius Premix Kombi C37 Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için ECA servisinden yardım da alabilirsiniz.

Eca Citius Premix Kombi C37 Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 0850 308 21 56 ECA çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Eca Citius Premix kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Eca kombi C37 arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 0850 308 21 56 nolu telefon numarasını arayarak ECA kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 4.91 ( 12 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu