Eca White Plus Kombi Arıza KodlarıEca Kombi Arıza Kodları

Eca White Plus Kombi CE/40°C-50°C-60°C-70°C Arıza Kodu

Eca White Plus Kombi Hata Kodları

Makalemizde aktardığımız bilgiler Eca White Plus model kombilerde karşılaşılan arıza kodları ve açıklamalarıdır. Servis öncesi yapılması gerekenler ve arızalar hakkında detaylı bilgiler sunulmuştur.

Eca White Plus Kombi CE/40°C-50°C-60°C-70°C Arıza Kodu

Eca White Plus Kombi CE/40°C-50°C-60°C-70°C Arıza Kodu

CE/40°C-50°C-60°C-70°C arızası Isıtma devresi sıcaklık artış hızı yüksek.

Kalorifer devresindeki sıcaklık artış hızı olması gerekenden yüksek ise bu sorun yaşanır. Bu durumda tesisatta tıkanma ya da hava olabilir. Pompa sıkışmış olabilir. Ana eşanjörde kireç ya da tıkanma olabilir. Kalorifer pislik tutucu filtre tıkanmış olabilir. Sensör-kart gibi parçalarda sorun olabilir. Arıza durumunda öncelikle kombi basıncını, petek ve tesisat vanalarını kontrol etmeli, her şey normal ise kombiyi resetlemelisiniz. Yine de düzelme olmuyorsa arızanın teşhis edilerek onarılması açısından uzman yardımı almanız gerekmektedir.

Eca White Plus Kombi CE/40°C-50°C-60°C-70°C Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için ECA servisinden yardım da alabilirsiniz.

Eca White Plus Kombi CE/40°C-50°C-60°C-70°C Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 0 322 ECA çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Eca White Plus kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Eca kombi CE/40°C-50°C-60°C-70°C arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 0 322 nolu telefon numarasını arayarak ECA kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 5 ( 3 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu