Bayi Başvurusu
Eca White Plus Kombi Arıza KodlarıEca Kombi Arıza Kodları

Eca White Plus Kombi E9/40°C Arıza Kodu

Eca White Plus Kombi Hata Kodları

Makalemizde aktardığımız bilgiler Eca White Plus model kombilerde karşılaşılan arıza kodları ve açıklamalarıdır. Servis öncesi yapılması gerekenler ve arızalar hakkında detaylı bilgiler sunulmuştur.

Eca White Plus Kombi E9/40°C Arıza Kodu

Eca White Plus Kombi E9/40°C Arıza Kodu

E9/40°C arızası Emniyet termostatı devreye girmiş.

Aşırı ısı emniyet termostatı devreye girmiş. Yani cihazda aşırı ısınma sorunu var. Cihazın içindeki suyun sıcaklığı en yüksek seviyeyi de aşmış durumda. Bu sorunla karşılaşırsanız eğer cihaza önce reset atın. Resetleme işleminden sonra arızanın devam etmesi halinde; kalorifer vanalarının açık olduğundan ve tesisat vanalarının açık olduğundan emin olmanız gerekir. Kaloriferlerden özellikle de 3 tanesini mutlaka kullanın. Yani vanalar açık olsun. Kombi basıncı düşük ise su basma işlemi uygulayarak basıncı 1 ile 2 bar arasına getirin. Buna rağmen arızada düzelme olmuyor ise; pompa, üç yollu vana, sensör, kart ya da ana eşanjör ile alakalı bir sorun olabilir. Tesisat tıkalı, filtre tıkalı ya da tesisatta hava olabilir. Arızanın net teşhis edilmesi ve çözümlenmesi için Eca Servisi yardımı almanız gerekmektedir.

Eca White Plus Kombi E9/40°C Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için ECA servisinden yardım da alabilirsiniz.

Eca White Plus Kombi E9/40°C Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 444 0 322 ECA çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Eca White Plus kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Eca kombi E9/40°C arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 444 0 322 nolu telefon numarasını arayarak ECA kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 5 ( 3 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu