ArizaKodlari.org

ArizaKodlari.org’un genç ve dinamik insan kaynakları ekibi olarak birinci önceliğimiz, şirket bünyemize doğru ve işini düzgün yapan çalışanlar kazandırmaktır. Bu konuda servis çalışanlarımıza her türlü desteği verip onların yetenekleri doğrultusunda gelişmeleri için destek sağlamaya hazırız.

Şirketimiz için oldukça önemli bir birim olan insan kaynakları departmanı, tüm çalışanlara eşit ve adaletli bir çalışma ortamı sağlayıp onların, performansları neticesinde değerlendirilmesini uygun görmektedir.

Teknik servis işine yatkın olan genç ve yetenekli çalışanlar için düzenli olarak verilen eğitimler sayesinde, sektörde iyi işler yaptığımızı düşünüyoruz. Sadece teknik konularda değil, kişiler arası ilişkiler açısından da gerekli eğitimi alan donanımlı çalışanlarımız ile sizlere güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Bunun yanı sıra en yeni teknolojik gelişmeleri de takip eden dinamik ekibimiz, gerekli gördüğü şartlarda düzenli eğitimlere devam etmektedir. İnsan odaklı çalışmalarımız ve sürekli gelişmeye devam eden çalışanlarımız ile her zaman sizin yanınızda olacağız.