Bayi Başvurusu
Protherm Lynx Condens Kombi Arıza KodlarıProtherm Kombi Arıza Kodları

Protherm Lynx Condens Kombi F20 Arıza Kodu

Protherm Lynx Condens Kombi Hata Kodları

Makalemizde aktardığımız bilgiler Protherm Lynx Condens model 24 kW ve 28 kW yoğuşmalı kombilerde karşılaşılan arıza kodları ve açıklamalarıdır. Servis öncesi yapılması gerekenler ve arızalar hakkında detaylı bilgiler sunulmuştur.

protherm-lynx-condens-kombi-f20-ariza-kodu

Protherm Lynx Condens Kombi F20  Arıza Kodu

F20 arızası Emniyet kopması durumu.

Aşırı ısıtma sıcaklığına ulaşıldığını belirtir. Bu durumda önce kombi basıncı düşükse su basmalı, tesisat ve petek vanaları kapalıysa açmalı, kombi arızadan çıkarılmak için resetlenmelidir. İşlemler sonrası da düzelme olmazsa; Gidiş-dönüş sensöründe sorun olabilir, ateşleme soketi veya kablosunda sorun olabilir, elektrot üzerinde kaçak nedeniyle deşarj durumu söz konusu olabilir, harici olarak kart, pompa, eşanjör gibi parçalara da bakılması gerekir. Bu konuda teknik servis yardımı almalısınız.

Protherm Lynx Condens Kombi F20 Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için protherm servisinden yardım da alabilirsiniz.

Protherm Lynx Condens Kombi F20 Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 0850 222 89 89 Protherm çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Protherm Lynx Condens Kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Protherm kombi F20 arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 0850 222 89 89 nolu telefon numarasını arayarak protherm kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 4.97 ( 75 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu