Bayi Başvurusu
Protherm Lynx Condens Kombi Arıza KodlarıProtherm Kombi Arıza Kodları

Protherm Lynx Condens Kombi F28 Arıza Kodu

Protherm Lynx Condens Kombi Hata Kodları

Makalemizde aktardığımız bilgiler Protherm Lynx Condens model 24 kW ve 28 kW yoğuşmalı kombilerde karşılaşılan arıza kodları ve açıklamalarıdır. Servis öncesi yapılması gerekenler ve arızalar hakkında detaylı bilgiler sunulmuştur.

Protherm Lynx Condens Kombi F28 Arıza Kodu

Protherm Lynx Condens Kombi F28 Arıza Kodu

F28 arızası Gaz yokluğu arızası.

Arıza durumunda ilk yapmanız gereken şey gaz kontrolü olsun. Dairede gaz var mı? Ocak yanıyor mu? Kombiye gaz geliyor mu? Bu kontrollerin hepsini yapın ve kombiye gaz geldiğinden emin olun. Ocak yanıyorsa dairede gaz kesintisi yoktur, kombi yanındaki gaz vanasına bakın kapalıysa açın. Ocak da yanmıyorsa dairede gaz kesintisi vardır ya da kapı dışındaki gaz vanası kapalıdır. Gereken kontrolleri gerçekleştirerek kombiye gaz geldiğinden emin olun. Kombiye gaz geliyorsa cihazı arızadan çıkarmak için birkaç kez resetlemeyi deneyin. Yine de sorunda herhangi bir değişiklik olmuyorsa servis yardımı almanız gerekir. Anakart, gaz valfi, iyon-ateşleme elektrotunda sorun varsa bu sorun yaşanabilir. Yine de tabi net teşhis ve Çözüm için servis yardımı almalısınız. Kombi yoğuşmalı olduğu için bu aşamada yoğuşma hortumunu da kontrol etmek gerekir. Tıkanıklık, donma, yırtılma gibi birçok durum söz konusu olabilir.

Protherm Lynx Condens Kombi F28 Arızası Çözümü

Arızanın tespiti ve çözümü için protherm servisinden yardım da alabilirsiniz.

Protherm Lynx Condens Kombi F28 Arıza Kodu Genel Çözüme ulaşmak için 0850 222 89 89 Protherm çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Protherm Lynx Condens Kombi diğer arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorununuz Çözüldü mü ?

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Protherm kombi F28 arızası çözümü makalemizde ki çözüm yöntemi ile arızanız düzelmedi ise 0850 222 89 89 nolu telefon numarasını arayarak protherm kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 4.97 ( 75 Oy)

Betül Kıdıl

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu