Bayi Başvurusu

Ümraniye Frigidaire Servisi

İstanbul ümraniye beyaz eşya, kombi klima servisi diğer markaların iletişim bilgilerini görmek için tıklayınız.

Frigidaire Servisi

Ümraniye Frigidaire Servisi

Türkiye’nin ilk beyaz eşya üreticisi olan Frigidaire Markasına yıllardır hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyalarda zamanla arızalar olması kaçınılmazdır. Hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerin onarımlarının güvenilir ellere teslim edilmesi ile uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ümraniye Frigidaire Yetkili Servisi

Frigidaire markalı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, televizyon, klima, kombi gibi evinizde veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın ümraniye frigidaire yetkili servisi ‘ne ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Çağrı merkezini aradığınızda operatörler arıza kaydınızı oluşturarak, size en yakın servisi adresinize yönlendireceklerdir.

Gelen servis ekipleri en çabuk şekilde cihazınıza müdahale ederek (yerinde bakım yaparak veya atölyeye alarak) cihazınızın onarımını sağlayacaktır.

Evinizdeki Rahatı Hiç Bozmasın

Ümraniye Frigidaire Servisi Profesyonel servis ekibi ile evinizdeki rahatı hiç bozmadan arızalı ürünün ön incelemesini yapar. Beyaz eşya servisi konusunda uzman personel kadrosu ile yapacağınız görüşmede problemi tam anlamak için bazı kontroller yapmanız istenebilir. Eğer problem telefon desteği ile çözülemiyor ise çağrı merkezi personelleri size en yakın gezici teknik ekibini yönlendirir. Arızalı beyaz eşyanızın yerinde onarımı için gereken olası bazı yedek malzemeleri temin edip adresinize gelir. Sorunun en doğru ve hızlı şekilde çözümü için alternatifleri ile beraber önerilerini sunar. Sizin onayladığınız çözüm kapsamında arıza hızla giderilir.

Frigidaire Yetkili Servisi

Ümraniye ve tüm mahallerine frigidaire yetkili servis hizmet vermektedir.

Frigidaire İletişim Bilgileri

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Frigidaire beyaz eşya servisi, kombi klima ve benzeri arızalar üzerine oluşan sorunlar için gerekli iletişim bilgilerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Adresinize en yakın frigidaire yetkili servis numarası ve diğer iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 4.91 ( 22 Oy)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu