Bayi Başvurusu

Zeytinburnu Protherm Servisi

İstanbul zeytinburnu beyaz eşya, kombi klima servisi diğer markaların iletişim bilgilerini görmek için tıklayınız.

Protherm Servisi

Zeytinburnu Protherm Servisi

Türkiye’nin ilk kombi, klima üreticisi olan Protherm Markasına yıllardır hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Kombi ve Klimalarda zamanla arızalar olması kaçınılmazdır. Hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerin onarımlarının güvenilir ellere teslim edilmesi ile uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Zeytinburnu Protherm Yetkili Servisi

Protherm markalı klima, kombi gibi evinizde veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın zeytinburnu protherm yetkili servisi ‘ne ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Çağrı merkezini aradığınızda operatörler arıza kaydınızı oluşturarak, size en yakın servisi adresinize yönlendireceklerdir.

Gelen servis ekipleri en çabuk şekilde cihazınıza müdahale ederek (yerinde bakım yaparak veya atölyeye alarak) cihazınızın onarımını sağlayacaktır.

Evinizdeki Rahatı Hiç Bozmasın

Zeytinburnu Protherm Servisi Profesyonel servis ekibi ile evinizdeki rahatı hiç bozmadan arızalı ürünün ön incelemesini yapar. Kombi, Klima servisi konusunda uzman personel kadrosu ile yapacağınız görüşmede problemi tam anlamak için bazı kontroller yapmanız istenebilir. Eğer problem telefon desteği ile çözülemiyor ise çağrı merkezi personelleri size en yakın gezici teknik ekibini yönlendirir. Arızalı kombi, klima yerinde onarımı için gereken olası bazı yedek malzemeleri temin edip adresinize gelir. Sorunun en doğru ve hızlı şekilde çözümü için alternatifleri ile beraber önerilerini sunar. Sizin onayladığınız çözüm kapsamında arıza hızla giderilir.

Protherm Yetkili Servisi

Zeytinburnu ve tüm mahallerine protherm yetkili servis hizmet vermektedir.

Protherm İletişim Bilgileri

Çözüme Kavuşma Değeri - 10

10

5

Protherm kombi klima servisi ve benzeri arızalar üzerine oluşan sorunlar için gerekli iletişim bilgilerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Adresinize en yakın protherm yetkili servis numarası ve diğer iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARA
Kullanıcı Oyu: 4.93 ( 37 Oy)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu