Vaillant Arıza Kodları

Vaillant F62 Arızası

Vaillant F62 Arıza / Hata Kodu Nedir ?

Sayfamızda bulunan bilgiler ecoTEC Pro/Plus model tam yoğuşmalı kombiler, atmoTEC-turboTEC model kombiler için geçerli olan “Gaz valfinin ventillerini kapatmada geciktiğini belirten hata kodudur.”

Vaillant F62 Arızası

Vaillant F62 Arızası

Servis Öncesi Yapılması Gerekenler

  • Bu arıza durumunda kombiye yapabileceğiniz tek müdahale resetleme işlemidir. Vaillant markalı kombinizi resetlemek için “alev üzerine x işareti olan düğme” ye birkaç saniye kadar basılı tutmanız gerekmektedir. Düğmeye basılı tuttuğunuzda cihaz resetlenmiş olur. Arızada düzelme olmadığı taktirde uygulamayı birkaç kez daha tekrar edebilirsiniz.

İşlem sonrası arızanın düzelme olasılığı düşüktür. Olur da düzelme olursa cihazı kullanmaya devam edebilirsiniz. Sorunda düzelme olmazsa eğer arıza tespit ve çözümü için Vaillant Servisi yardımı almanız gerekmektedir.

Arızanın Çözümü

Net arıza teşhisi yapılması açısından mutlaka servis yardımı almalısınız.

Ahmet Kalender

Severek satın aldığınız beyaz eşyalarınız gün geçtikçe eskiyebilir, yenisinin alınması bir yana dursun, tamir ettirmek istediğinizde ise bir çok sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. “ArızaKodları Servis Platformu” olarak sizlere kaliteli ve güvenli teknik servis garantisi sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu